ZADZWOŃ DO NAS:
607445300
lub zostaw do nas namiary, a odezwiemy się do Ciebie

Dane zostaną wykorzystane tylko w celach kontaktowych, a następnie usunięte.

Wyślij

Pomożemy : )

strony www Oleśnica Do zaoferowania mamy wiele rodzajów stron od zwykłej strony wizytówki do portalu. Przed przystąpieniem do pracy omawiamy z klientem wygląd strony oraz jej funkcjonowanie. Podczas realizacji proponujemy rozwiązania marketingowe, które ułatwią twoim użytkownikom znalezienie konkretnego przekazu twojej strony.

Indywidualne projekty

Każda nasza strona zawiera przejrzysty, indywidualny kod. Oznacza to że strony ładuje się niesamowicie szybko, dzięki czemu łatwiej ja wypozycjonować a co najważniejsze, przerobić lub coś zmienić .

Strony wizytówki

Proponujemy je klientom, którzy nie potrzebują rozbudowanej strony, a chcą zaistnieć ze swoim pomysłem czy też reklama w internecie. W wizytówce klient może zamieścić jedną galerie oraz potrzebne informacje nie przekraczając 3 podstron + strona główna.

Strona www

Wiemy że strony są świetnym przekaźnikiem informacji oraz bardzo potrzebnym elementem twojego biznesu. Dlatego warto jest mieć profesjonalnie podane informacje dla klientów. Takie właśnie strony tworzymy. Dobrze przekazany tekst ,odpowiednie dobrane zdjęcia profesjonalne galerie, formularze i wiele innych elementów składają się na to czy nasza strona jest atrakcyjna a co najważniejsze prosta, łatwa i przyjemna w korzystaniu.

Sklepy

Zdajemy sobie sprawę, że sklepy internetowe powinny przede wszystkim wzbudzać zaufanie twoich klientów. Dlatego też nie poprzestajemy na starych technikach ich tworzenia. Nasze systemy sklepowe opieramy na najnowszym oprogramowaniu i zawsez najnowocześniejszych designach. Bez problemu zatem, udostępnisz łatwą sprzedaż swoich produktów m.in przez wykorzystanie systemów płatwności znanych z allegro czy ebay.

Portale

Zdajemy sobie sprawę że portale mają przynieść zyski i ważne jest tutaj każde miejsce na stronie. Zwłaszcza przy nich postaramy się pomóc marketingowo. Portale tworzymy na bazie cms Drupal, Wordpress oraz własnego zaawansowanego systemu Avis.

Pozycjonowanie

Strona zastawiona sama sobie w internecie jest jak ogromny kolorowy baner stojący w środku zapomnianego lasu. Każda strona chcąca zarabiać na siebie potrzebuje odpowiedniej reklamy w sieci i pozycji tak by inni mogli ją znaleźć. Oferujemy naszym klientom profesjonalne usługi pozycjonerskie które podzieliśmy na dwie opcję
pierwsza pozycjonowanie oleśnica

opcja polega na:
> umieszczeniu twojej strony w googlach
> połączenie strony z mediami społecznosciowymi takimi jak facebook, g+
> dodanie strony www do map google
> solidne, profesjonalne przygotowanie kodu twojej strony dla google
> otrzymaniu profesjonalnego narzędzia, dzieki któremu będą mogli Państwo analizować wejścia na stronę.

Druga to wszystko co w pierwszym plus:

> Pozycjonowanie fraz zaawansowanymi technikami SEO
> Upublicznianie twojej strony u innych
> nasze tajemnice : )

>Projekty graficzne

Przykładamy szczególną uwagę do przejrzystego, dobrze zaprojektowanego każdego elementu graficznego strony. Projektujemy nie tylko grafikę dla świata internetowego. Mamy spore doświadczenie z najlepszymi oprogramowaniami grafiki na rynku. Bez problemu wykonamy logo, zmienimy kolor włosów na zdjęciu czy zmażemy nie potrzebne elementy.W naszej oferie znajdziesz


Tworzenie :

 • stron www
 • strony wizytówki
 • sklepy www

  Pozycjonowanie stron :

 • usługi google
 • pozycjonowanie pod frazy


  Projekty graficzne:

 • upiększanie stron www
 • oprawa graficzna , poprawki zdjęć
 • większe projekty